Kevad- ja koolisaatmispidu

31.mail leidis Misso Kooli saalis aset lasteaia kevad- ja koolisaatmispidu. Õpetaja Liina saatmisel esitati uhke kava. Ja oh üllatust! Aabitsakukk oli saabunud krõllide peole ja soovis saada oma osa - kolme koolieelikut!

"Ega Krõll oma lapsi jäta, olgu nad siis koolis või lasteaias! Krõll võtab veidike vallatusi, siputab neid nagu suhkrut aabitsa vahele, et koolielu liiga korralikuks ei läheks. Elul poleks ju mingit maitset, kui kõik nii kukupaid oleksid."

Said siis ikka lõpuks Krõll ja Aabitsakukk kokkulepele, et kolm Krõllikest alustavad sügisest siiski kooliteed! Nii meie maja direktor Sirje Pihelgas kui ka vallavanem Lembit Sikk õnnitles peagi kooli minevaid lapsi. Ja juba oligi aeg käes tordiga maiustamiseks....

Tuult tiibadesse koolieelikutele ja ilusat suve kõigile!

Krõllid

Pilte vaata siit!