Meie emad

MEIE KULLAVARA - MEIE EMAD!

KAUNIST EMADEPÄVA!

Soovivad Krõllid

Loovtöö

Nalja ja mängude nädala raames mängisime muinasjutu täringutega ning saime hakkama humoorika ühislooga:

Purskkaevust purskas täna limonaadi. Lammas vaatas ja hüppas purskkaevu. Hunt hüppas lambale järgi, sest lammas ei tohtinud ju hüpata. Kõigele lisaks kukkus lukuauk ka limonaadi sisse. Kogu seda lugu nägi kollane kiisu unes, sest postiljon tõi talle eile toreda kirja.

Äkki hakkas õues koledasti müristama ja välku lööma! Konn sai välgunoolega pihta ja muutus täringuks. Aga tänu võlupeeglile muutus ta tagasi konnaks.

Oli see vast alles muinaslugu…!

XIII laste laulupäev

17.märtsil 2017. a XIII laste laulupäeval Ruusmäe Rahvamajas saavutas Angela-Kristina lasteaia vanuserühmas PARIMA koha! Palju õnne!
Juhendaja: Aime Oppar

Eesti 99

2-3aastaste ühistöö: Eesti lipu värvid meie rühmaruumis.

HEAD EESTI VABARIIGI 99. AASTAPÄEVA!

Uisutajad

Ilmataat on meid õnnistanud eriti paksu ja lumevaba jääga Pulli järvel. Lisaks veel eriti ilusa ilmaga! Preili Paula juhendamisel harrastasime veidi iluuisutamist ja lasime niisama liugu. Hoopis teine liuelamus kui kelgumäel!

Ka natuke peitust ja avastusõpet silla all (ikka eriti põnev ja libe jää) :)

õ

Hallo, häirekeskus!

Tore loovtöö kelgumäelt.

Sõber, tule mängima!

Sõpruse nädalal valmisid kunstiringis õpetaja Bianka abiga toredad sõbrapaelad :)

Kaunistasime jõulupuud

Pühapäval möödus meist tuhinal juba kolmas advent. Kohe-kohe on ees neljas ja juba ongi jõulud käes! Võtsime ette ka rühma kuusepuu ning panime talle jõulusema mantli selga.

Rohkem pilte vaata siit!

 

Oli teguderohke päev: hommikul käisime jõulukohvikus, kus sõime piparkooke ja jõime teed, siis kaunistasime rühmas kuuse, voolisime kuuse ja oligi aeg õue minna. Hea päkapikk oli sel ajal toonud meile maiustamiseks küpsiseid. Aga sellega üllatusterohke päev ei lõppenud - õhtu lõpuks maitsesime hoolikalt valmistatud tikuvõileibu! Mmmmm, oli ikka üks magus päev!

Lehekülg 1 / 4