Eesti õpilasfirmade laat

Meie koolist käis 13.02.2016 Tallinnas õpilasfirmade laadal minifirma „KDK Karbid“. Väljasõit oli hommikul kell 6. Tagasi Misso jõuti õhtul kell 10. Nii et päris pikk  tööpäev oli.

See pikk tööpäev oli väga huvitav. Kohal oli ligikaudu 200 õpilas- ja minifirmat. Kaasa arvatud Soomest, Türgist, Lätist, Venemaalt.  Meie kooli ilusa müügilaua taga müüsid ja tutvustasid oma firma kaupa Keidi Fomotškin, Krissandra Rebaste ja Roven Kauts. Vahepeal andsid nad üksteisele puhkust ja tutvusid teiste firmade toodanguga.

Meie müügiletil olid uhked ehtelaekad ja käsitöökarbid. Müüa ei saadud nii palju, nagu loodeti, aga sellepärst meie 9-ndikud ei kurvastanud.

Ees ootab Setomaa Valdade Liidu koolide õpilasfirma liikmeid Leedumaa reis, kus ka tuleb kaupa müüa. Augustis ootab ees Setomaa Kuningriigi päev. Vahepeal on veel minifirma liikmetel vaja kool lõpetada ja uude kooli sisse saada.

Meie õpilased on teinud sellest ja eelnevatest õpilasfirmade üritustest palju pilte. Vaadake ja rõõmustage koos meiega.

Õpetaja Külli Rood