Misso Kooli minifirma tegemised 2014/2015 õppeaastal

15. aprillil toimus esimene Eesti minifirmade võistlus. Misso Kooli minifirma "Kuldne kolmik" saavutas tubli kolmanda koha.

14. veebruaril osalesid Keidi Fomotškin, Krissandra Rebaste ja Anita Erik Tallinnas Eesti suurimal õpilasfirmade laadal. Sellel aastal oli osalemas 160 firmat. Meie kooli minifirma on sellel õppeaastal näidanud häid tulemusi, mistõttu said tüdrukud ka kutse parimate minifirmade võistlusele. Antud laat/võistlus saab toimuma Tallinnas.

12.–13. detsembril toimus Apes Eesti, Läti ja Venemaa õpilasfirmadele laat. Käik sai teoks EST-LAT-RUS programmi Business Heritage raames. Misso Kooli minifirma, kes kauples käsitöökarpidega, oli edukas ka sel laadal müües maha peagu kogu toodangu.

5. ja 6. detsembril toimus Pärnus õpilasfirmade laat, kust võttis osa ka Misso Kooli õpilasfirma Kuldne Kolmik. Minifirmade arvestuses saadi kaks auhinda. Võideti parima müügistrateegia ja suurima läbimüügiga kategoorias. Minifirmasse Kuldne Kolmik kuuluvad õpilased Keidi Fomotškin, Anita Erik, Erna Ehasalu ja Krissandra Rebaste. Juhendajaks on õpetaja Külli Rood.