Karep Rutov

KAREP RUTOV pälvis baritoni erialal kõrge tunnustuse!

21. veebruaril toimus Võru Muusikakoolis muusikakoolidevahelise konkursi “Parim noor instrumentalist 2017” Lõuna-Eesti piirkonna puhkpilliõpilaste voor. Vastseliina Muusikakoolist osales KAREP RUTOV baritonil ja saavutas konkrsil I koha, punktisumma 23,7 (maksimum punktisumma 25,0).

Kokku osales Võru Muusikakoolis toimunud puhkpillikonkursil 11 erinevate vaskpillide mängijat ja  välja anti ainult üks I koht, mis omistati Karepile. See tagas Karepile pääsu 25. märtsil Tallinnas toimunud Eesti Muusikakoolide Liidu vaskpillide konkursile "Parim noor instrumentalist 2017". Karepi esitus oli ka Tallinnas väljapaistev ja ta saavutas taas I koha, punktisummaks 23,6667. Noore baritonimängija õpetaja on Urmas Himma, kes on Vanemuise teatri orkestri metsasarvemängija ja üks parimaid metsasarvepedagooge. Karepi kontsertmeister on Inga Schmidt.

Karep Rutov esineb pühapäeval, 2. aprillil Tartu Ülikooli aulas Eesti Muusikakoolide Liidu konkursi pidulikul lõppkontserdil „Parim noor instrumentalist 2017“.

Soovime palju õnne ja edu Karepile! Täname õpetaja Urmast ja kontsertmeistrit Ingat! Suured tänud Karepi vanematele Rene ja Kadri Rutovile! Eriline tänu ja tunnustus isa Renele, kes õpib ka ise Vastseliina Muusikakoolis tuubat ja harjutab koos pojaga puhkpillimängu!

Viivika Kooser

Vastseliina Muusikakooli direktor