NOVEMBER

Neljapäeval käisid õpilasfirma liikmed ringreisil kohalikes firmades. Külastati Andri – Peedeo talu (valmistatakse kitsepiima tooteid), Tsiistre Teemaja ja Nopri talumeiereid. Firmades tutvuti nende tööde ja tegemistega ning arutati kuidas saaks Misso Kooli minifirma MISSO REKLAAMIPAUS kaasa aidata kohalike firmade reklaamimisel eesolevatel õpilasfirmade laatadel ja ka koostöö tegemise eesmärgil. Lasteaialapsed valmistasid isadepäeva puhul õuna-sokolaadi moosi kokatädide abiga. Purgi aitas kaunistada õpetaja Bianka. Purki ehib isevalmistatud pael. Kolmapäeva õhtul käisid Misso Kooli lapsed Marti jooksmas. Mardisandiks käisid algselt noormehed, kes riietusid tumedatesse rõivastesse, kandsid pahupidi pööratud kasukaid, takkudest valehabemeid, rohmakaid ja muid tundmatuks tegevaid esemeid. Reedel oli esimene tund klassijuhataja tund. Klassijuhatajad tegid I õppeveerandi kokkuvõtte. 9.00 – 10.15 avati Misso valla raamatukogus raamatukogu päevad. Avasõna ütles vallavanem Lembit Sikk. Ettekande uuemast laste-ja noorsookirjandusest tegi õpetaja Heli Kukk. Kell 11 sõitsime Rõugesse. Toimus loodus-ja kultuuriretk Ööbikuorgu. Vastvalminud vaatetorni „Pesapuu“ külastus.Esmaspäeval ja teisipäeval toimusid kooli minifirma töökoosolekud. Teisipäeval käisid lasteaialapsed Vastseliina Rahvamajas vaatamas lasteetendust „Imerohi“. Kolmapäeval oli koolimajas hoolekogu koosolek. Esmaspäeval, 21 novembril oli majas külalisesineja Piia Tammelo LOOLOO disaini ettevõttest. Teisipäeval pidas loengu 8.ja 9.klassi õpilastele karjäärinõustaja Heli Hillep. Ta rääkis lastele kuidas planeerida tuleviku plaane. Neljapäeval käisid 6.klassi õpilased Obinitsas, kus toimus maakondlik aktiivõppepäev. Tegevused toimusid õpitubadena, teeaks „Ajalooliste tegevuste elluäratamine“.

Laupäeval,26.novembril osales meie kooli õpilasfirma MISSO REKLAAMIPAUS Värskas õpilasfirmade laadal.

Esmaspäeval, 28.nov. toimus koolis jõulukohviku avamine.

Huvijuht Madis Elismäe