OKTOOBER

03.-07.oktoobril oli koolis seto kultuuri nädal. Ka kokad ühinesid meiega ning valmistasid meile seto sööke. Esmaspäeval, 03.10 toimus kohtumine Setomaa Ülemsootska Aarne Leimaga. Sootska rääkis seto ajaloost, kultuurist ja paljust muust. Toimus põnev vestlusring. Teisipäeval, 04.10 tegid 9.klassi õpilased õpetajatele õpetajate päeva puhul üllatuse. Loeti luuletusi ja kingiti igale kooli töötajale oma valmistatud karbi. Kolmapäeval, 05.10 käisid lasteaia lapsed Vastseliina rahvamajas vaatamas lasteetendust "Kuidas saada heaks". Neljapäeval, 06.10 toimus ekskursioon Saatse Seto Muuseumi. Kell 17.30 oli kooli saalis lastevanemate üldkoosolek. Reedel, 07.10 tähistasime ÕPETAJATE PÄEVA ja õpetajateks olid vanemate klasside õpilased.

Huvijuht Madis Elismäe