Õppeekskursioon ettevõtetesse

Pärast koolipäeva, 05.04.2016 toimus vanema kooliastme väljasõit.

Külastatavad ettevõtted olid:

1)  Nopri Talumeierei OÜ

2) Kubija hotell-loodusspaa.

3) Võru Maksimarket ja Võru Rimi supermarket

Kirjutan oma ja õpilaste mõtteid sellest reisist:

• Nopris sai palju uut ja huvitavat teada: kuidas seal töötamine käib, mida Nopri toodab, kui palju toodab.
  • Mulle meeldis Nopri talus. Me saime maitsta värsket sooja sõira.
  • Mulle avaldas muljet Nopri peremehe entusiastlik suhtumine, õpetussõnad, et kui midagi teha, siis hingega, virisejaid on niigi maailm täis.  Alati saab hakkama, kui ise tahta ja püüda.
  • Nopri talu on kõige suurem tööandja kohalikele elanikele.
  • Kubija hotellis saime tutvuda majaga, külastada erinevaid tube ja ruume.
  • Kubija hotellis saab tööd 50 inimest. Külastajaid on olnud igast maailma nurgast, kõige rohkem siiski soomlasi, lätlasi, venelasi.
  • Kubija spaas oli väga tore. Seal oli ilus. Saunad olid mõnusad, basseinid olid soojad ja kõik oli väga lahe.
  • Kubijal on väga ilus loodus.
  • Reis oli fantastiline. Olen Nopris varemgi mitu korda käinud. Nopri kohuke on minu lemmik.  Spaas oli lahe, läheksin sinna jälle. Meie seltskond oli suurepärane.

Aitäh Anna-Marija emale, kes tegi pilte ja saatis meile ka.

Õpetaja Külli