Eesti Vabariik 100 - Misso vald 25

Meie koolis toimusid Eesti Vabariik 100 ja Misso valla 25 aastapäeva ürituse sarjas meisterdamise töötoad. Oodatud olid nii oma maja õpilased ja töötajd kui ka vallakodanikud. Võimalus oli teha endale sobiv CD pakend. Huvilisi kogunes kohale palju ja tegevust jätkus mitmeks tunniks. Juhendajaks oli õpetaja Helve Kukk.

Tänapäeval on moes taaskasutus. Meilgi tehti kasutatud plastikust ripatseid. Kahanev plastik on uudne materjal, mida saab kasutada võtmehoidjate, ripatsite ja ehete valmistamiseks. Enne kuumutamist on plastik pehme ja painutatav, pärast kuumutamist muutub toode tugevaks ja vastupidavaks. Tegevus pakkus põnevust nii lastele kui täiskasvanutele. Juhendajaks oli õpetaja Bianka Pihla.

Huvijuht Madis Elismäe

Vaata pilte siit!